Current Weather Hamburg-Nord
Current weather for the city of Hamburg-Nord. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
13°C
feels like 11°C
| wind | 18 mph |
|---|---|
| wind gusts | 31 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 54 % |
| cloud cover | 81 % |
| dew point | 4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 5. 4.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -2°C |
| Average: | 7°C |
