Current Weather Halte-là
Current weather for the city of Halte-là. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
30°C
feels like 31°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 27 mph |
| pressure | 1013 hPa |
| humidity | 75 % |
| cloud cover | 62 % |
| dew point | 25°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 22°C |
| Average: | 25°C |
