- Weather
- Japan
- Mie Prefecture
- Hakusanchō-furuichi
Current Weather Hakusanchō-furuichi
Current weather for the city of Hakusanchō-furuichi. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
24°C
feels like 25°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 20 mph |
| pressure | 1013 hPa |
| humidity | 52 % |
| cloud cover | 76 % |
| dew point | 14°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 14. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 9°C |
| Average: | 19°C |
