Current Weather Hak-ri
Current weather for the city of Hak-ri. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
16°C
feels like 15°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 21 mph |
| pressure | 1001 hPa |
| humidity | 79 % |
| cloud cover | 2 % |
| dew point | 12°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 4. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -1°C |
| Average: | 12°C |
