Current Weather Ḩakk-e Pā’īn
Current weather for the city of Ḩakk-e Pā’īn. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
21°C
feels like 20°C
| wind | 10 mph |
|---|---|
| wind gusts | 27 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 27 % |
| cloud cover | 2 % |
| dew point | 1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 9°C |
| Average: | 21°C |
