- Weather
- United States of America
- Hawaii
- Haiku-Pauwela
Current Weather Haiku-Pauwela
Current weather for the city of Haiku-Pauwela. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
24°C
feels like 24°C
| wind | 12 mph |
|---|---|
| wind gusts | 39 mph |
| pressure | 1016 hPa |
| humidity | 71 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 18°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 12. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 19°C |
| Average: | 22°C |
