- Weather
- North Korea
- P'yŏngan-bukto
- Hadal-li
Current Weather Hadal-li
Current weather for the city of Hadal-li. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
18°C
feels like 19°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 3 mph |
| pressure | 1015 hPa |
| humidity | 61 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 18. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 6°C |
| Average: | 16°C |
