- Weather
- Republic of Azerbaijan
- Şamaxı
- Hacılı
Current Weather Hacılı
Current weather for the city of Hacılı. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
14°C
feels like 13°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 10 mph |
| pressure | 1004 hPa |
| humidity | 76 % |
| cloud cover | 80 % |
| dew point | 10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 16. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 13°C |
