- Weather
- Republic of Korea
- Chungcheongnam-do
- Ha-ch’on
Current Weather Ha-ch’on
Current weather for the city of Ha-ch’on. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
10°C
feels like 8°C
| wind | 8 mph |
|---|---|
| wind gusts | 18 mph |
| pressure | 1008 hPa |
| humidity | 59 % |
| cloud cover | 76 % |
| dew point | 3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 5. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 10°C |
