- Weather
- Puerto Rico
- Toa Alta
- H. Rivera Colon
Current Weather H. Rivera Colon
Current weather for the city of H. Rivera Colon. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Rip Current
Valid to 2. 4. (18:00)
High Surf Advisory
Valid to 2. 4. (18:00)
21°C
feels like 23°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 9 mph |
| pressure | 1017 hPa |
| humidity | 96 % |
| cloud cover | 77 % |
| dew point | 20°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 4. 4.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 20°C |
| Average: | 26°C |
