Current Weather Gūrāb-e Tūlam
Current weather for the city of Gūrāb-e Tūlam. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
16°C
feels like 17°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 5 mph |
| pressure | 1004 hPa |
| humidity | 78 % |
| cloud cover | 7 % |
| dew point | 12°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 15. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 10°C |
| Average: | 18°C |
