- Weather
- United States of America
- Oklahoma
- Granite
Current Weather Granite
Current weather for the city of Granite. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
20°C
feels like 20°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 8 mph |
| pressure | 1028 hPa |
| humidity | 26 % |
| cloud cover | 46 % |
| dew point | 0°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 5. 4.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 14°C |
