- Weather
- Canada
- New Brunswick
- Grande-Digue
Current Weather Grande-Digue
Current weather for the city of Grande-Digue. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
7°C
feels like 5°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 14 mph |
| pressure | 1020 hPa |
| humidity | 87 % |
| cloud cover | 92 % |
| dew point | 5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 29. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -3°C |
| Average: | 5°C |
