- Weather
- Canada
- New Brunswick
- Grande-Digue
Current Weather Grande-Digue
Current weather for the city of Grande-Digue. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
8°C
feels like 5°C
| wind | 20 mph |
|---|---|
| wind gusts | 27 mph |
| pressure | 1007 hPa |
| humidity | 98 % |
| cloud cover | 85 % |
| dew point | 7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 5.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -1°C |
| Average: | 7°C |
