- Weather
- United States of America
- Illinois
- Grand Boulevard
Current Weather Grand Boulevard
Current weather for the city of Grand Boulevard. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Frost
Valid to 2. 5. (08:00)
5°C
feels like 3°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 9 mph |
| pressure | 1020 hPa |
| humidity | 60 % |
| cloud cover | 54 % |
| dew point | -3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 5.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | 4°C |
| Average: | 11°C |
