- Weather
- Serbia
- Central Serbia
- Grančarevo
Current Weather Grančarevo
Current weather for the city of Grančarevo. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Rain
Valid to 4. 4. (00:00)
2°C
feels like 2°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 8 mph |
| pressure | 1026 hPa |
| humidity | 78 % |
| cloud cover | 54 % |
| dew point | 1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 5. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -9°C |
| Average: | 5°C |
