Current Weather Govūjak Chehel Manī
Current weather for the city of Govūjak Chehel Manī. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
47°C
feels like 54°C
| wind | 19 mph |
|---|---|
| wind gusts | 21 mph |
| pressure | 999 hPa |
| humidity | 5 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 0°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 5.
| MAX: | 46°C |
| MIN: | 24°C |
| Average: | 34°C |
