- Weather
- Islamic Republic of Pakistan
- Sindh
- Goth Ghulam Ali
Current Weather Goth Ghulam Ali
Current weather for the city of Goth Ghulam Ali. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
39°C
feels like 45°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 12 mph |
| pressure | 1004 hPa |
| humidity | 7 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | -3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 17. 5.
| MAX: | 48°C |
| MIN: | 23°C |
| Average: | 36°C |
