- Weather
- United Kingdom
- England
- Gorleston-on-Sea
Current Weather Gorleston-on-Sea
Current weather for the city of Gorleston-on-Sea. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
12°C
feels like 11°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 10 mph |
| pressure | 1023 hPa |
| humidity | 60 % |
| cloud cover | 55 % |
| dew point | 6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 4.
| MAX: | 13°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 7°C |
