- Weather
- United Kingdom
- England
- Gorleston-on-Sea
Current Weather Gorleston-on-Sea
Current weather for the city of Gorleston-on-Sea. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
11°C
feels like 7°C
| wind | 21 mph |
|---|---|
| wind gusts | 35 mph |
| pressure | 1008 hPa |
| humidity | 83 % |
| cloud cover | 85 % |
| dew point | 8°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 4.
| MAX: | 12°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 7°C |
