- Weather
- Islamic Republic of Afghanistan
- Daykundi
- Gora Navi-Buran
Current Weather Gora Navi-Buran
Current weather for the city of Gora Navi-Buran. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
13°C
feels like 12°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 10 mph |
| pressure | 1013 hPa |
| humidity | 58 % |
| cloud cover | 56 % |
| dew point | 5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 4. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -6°C |
| Average: | 9°C |
