Current Weather Golābān-e Seh
Current weather for the city of Golābān-e Seh. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
7°C
feels like 6°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 3 mph |
| pressure | 1014 hPa |
| humidity | 47 % |
| cloud cover | 22 % |
| dew point | -4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 5. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -1°C |
| Average: | 13°C |
