- Weather
- Germany
- Mecklenburg-Vorpommern
- Göhren-Lebbin
Current Weather Göhren-Lebbin
Current weather for the city of Göhren-Lebbin. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Frost
Valid to 17. 5. (07:00)
4°C
feels like 2°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 6 mph |
| pressure | 1013 hPa |
| humidity | 89 % |
| cloud cover | 14 % |
| dew point | 3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 17. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 13°C |
