- Weather
- Socialist Republic of Vietnam
- Trà Vinh
- Giòng Giếng
Current Weather Giòng Giếng
Current weather for the city of Giòng Giếng. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
28°C
feels like 30°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 10 mph |
| pressure | 1008 hPa |
| humidity | 76 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 24°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 19. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 26°C |
| Average: | 28°C |
