Current Weather Gheyb-e Elahī
Current weather for the city of Gheyb-e Elahī. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
30°C
feels like 33°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 16 mph |
| pressure | 1005 hPa |
| humidity | 24 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 8°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 13. 5.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 18°C |
| Average: | 32°C |
