Current Weather Gesvān-e Seh
Current weather for the city of Gesvān-e Seh. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
26°C
feels like 27°C
| wind | 8 mph |
|---|---|
| wind gusts | 14 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 37 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 29. 4.
| MAX: | 41°C |
| MIN: | 15°C |
| Average: | 29°C |
