Current Weather Gesvān-e Do
Current weather for the city of Gesvān-e Do. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
36°C
feels like 40°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 5 mph |
| pressure | 1008 hPa |
| humidity | 9 % |
| cloud cover | 8 % |
| dew point | -1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 5.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 16°C |
| Average: | 30°C |
