Current Weather Gesvān-e Do
Current weather for the city of Gesvān-e Do. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
35°C
feels like 39°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 6 mph |
| pressure | 1004 hPa |
| humidity | 17 % |
| cloud cover | 65 % |
| dew point | 7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 4.
| MAX: | 44°C |
| MIN: | 14°C |
| Average: | 28°C |
