- Weather
- United States of America
- Alabama
- Georgiana
Current Weather Georgiana
Current weather for the city of Georgiana. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
19°C
feels like 19°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 9 mph |
| pressure | 1020 hPa |
| humidity | 88 % |
| cloud cover | 50 % |
| dew point | 17°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 0°C |
| Average: | 18°C |
