Current Weather Gazzolo-Volpino
Current weather for the city of Gazzolo-Volpino. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Thunderstorms
Valid to 19. 5. (02:00)
20°C
feels like 21°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 10 mph |
| pressure | 1015 hPa |
| humidity | 48 % |
| cloud cover | 38 % |
| dew point | 7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 18. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 9°C |
| Average: | 19°C |
