Current Weather Gauro
Current weather for the city of Gauro. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Wind
Valid from 14. 5. (14:00) to 15. 5. (00:00)
Thunderstorms
Valid from 13. 5. (14:00) to 13. 5. (20:00)
12°C
feels like 13°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 15 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 85 % |
| cloud cover | 61 % |
| dew point | 12°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 13. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 9°C |
| Average: | 18°C |
