- Weather
- France
- Île-de-France Region
- Gargenville
Current Weather Gargenville
Current weather for the city of Gargenville. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid to 2. 5. (00:00)
24°C
feels like 25°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 14 mph |
| pressure | 1021 hPa |
| humidity | 51 % |
| cloud cover | 54 % |
| dew point | 13°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 12°C |
