Current Weather Garāb-e ‘Olyā
Current weather for the city of Garāb-e ‘Olyā. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
18°C
feels like 19°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 11 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 51 % |
| cloud cover | 98 % |
| dew point | 8°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 3.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 4°C |
| Average: | 18°C |
