Current Weather Gāmer-e Soflá
Current weather for the city of Gāmer-e Soflá. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
12°C
feels like 8°C
| wind | 18 mph |
|---|---|
| wind gusts | 31 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 37 % |
| cloud cover | 40 % |
| dew point | -3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 5. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -6°C |
| Average: | 10°C |
