- Weather
- Greece
- Central Macedonia
- Fyska
Current Weather Fyska
Current weather for the city of Fyska. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
20°C
feels like 21°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 16 mph |
| pressure | 1016 hPa |
| humidity | 44 % |
| cloud cover | 16 % |
| dew point | 8°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 28. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 4°C |
| Average: | 16°C |
