- Weather
- Germany
- Rhineland-Palatinate
- Fußgönheim
Current Weather Fußgönheim
Current weather for the city of Fußgönheim. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Wind gusts
Valid to 30. 4. (18:00)
18°C
feels like 17°C
| wind | 14 mph |
|---|---|
| wind gusts | 22 mph |
| pressure | 1026 hPa |
| humidity | 18 % |
| cloud cover | 9 % |
| dew point | -6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 13°C |
