- Weather
- Portuguese Republic
- Braga
- Frossos
Current Weather Frossos
Current weather for the city of Frossos. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
20°C
feels like 21°C
| wind | 10 mph |
|---|---|
| wind gusts | 16 mph |
| pressure | 1023 hPa |
| humidity | 55 % |
| cloud cover | 12 % |
| dew point | 9°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 13°C |
