- Weather
- France
- Hauts-de-France
- Friville-Escarbotin
Current Weather Friville-Escarbotin
Current weather for the city of Friville-Escarbotin. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid to 2. 5. (00:00)
14°C
feels like 11°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 21 mph |
| pressure | 1021 hPa |
| humidity | 43 % |
| cloud cover | 78 % |
| dew point | 1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 5.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 12°C |
