- Weather
- United States of America
- Missouri
- Freeburg
Current Weather Freeburg
Current weather for the city of Freeburg. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Flood Warning
Valid to 25. 5. (20:30)
15°C
feels like 14°C
| wind | 0 mph |
|---|---|
| wind gusts | 2 mph |
| pressure | 1020 hPa |
| humidity | 79 % |
| cloud cover | 96 % |
| dew point | 11°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 21. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 6°C |
| Average: | 19°C |
