- Weather
- France
- Provence-Alpes-Côte d'Azur Region
- Fos-sur-Mer
Current Weather Fos-sur-Mer
Current weather for the city of Fos-sur-Mer. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Wind
Valid to 3. 4. (00:00)
12°C
feels like 7°C
| wind | 16 mph |
|---|---|
| wind gusts | 36 mph |
| pressure | 1012 hPa |
| humidity | 44 % |
| cloud cover | 13 % |
| dew point | 0°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 4°C |
| Average: | 14°C |
