- Weather
- United States of America
- South Carolina
- Fort Mill
Current Weather Fort Mill
Current weather for the city of Fort Mill. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
25°C
feels like 26°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 14 mph |
| pressure | 1025 hPa |
| humidity | 57 % |
| cloud cover | 34 % |
| dew point | 16°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 15°C |
