- Weather
- United States of America
- California
- Forest Meadows
Current Weather Forest Meadows
Current weather for the city of Forest Meadows. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Winter Weather
Valid to 31. 3. (07:00)
12°C
feels like 12°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 9 mph |
| pressure | 1013 hPa |
| humidity | 86 % |
| cloud cover | 46 % |
| dew point | 10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 31. 3.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -2°C |
| Average: | 9°C |
