- Weather
- France
- Île-de-France Region
- Follainville-Dennemont
Current Weather Follainville-Dennemont
Current weather for the city of Follainville-Dennemont. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
11°C
feels like 8°C
| wind | 11 mph |
|---|---|
| wind gusts | 18 mph |
| pressure | 1009 hPa |
| humidity | 93 % |
| cloud cover | 91 % |
| dew point | 8°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 11. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 13°C |
