- Weather
- France
- Centre-Val de Loire
- Fleury-les-Aubrais
Current Weather Fleury-les-Aubrais
Current weather for the city of Fleury-les-Aubrais. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid to 2. 5. (00:00)
11°C
feels like 10°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 6 mph |
| pressure | 1020 hPa |
| humidity | 75 % |
| cloud cover | 74 % |
| dew point | 6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 12°C |
