- Weather
- Republic of Austria
- Lower Austria
- Fischamend-Markt
Current Weather Fischamend-Markt
Current weather for the city of Fischamend-Markt. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
7°C
feels like 6°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 3 mph |
| pressure | 1025 hPa |
| humidity | 77 % |
| cloud cover | 5 % |
| dew point | 3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 15°C |
