- Weather
- Republic of Benin
- Atlantique Department
- Fidjrosse-Kpota
Current Weather Fidjrosse-Kpota
Current weather for the city of Fidjrosse-Kpota. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
28°C
feels like 31°C
| wind | 10 mph |
|---|---|
| wind gusts | 16 mph |
| pressure | 1013 hPa |
| humidity | 66 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 21°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 15. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 25°C |
| Average: | 27°C |
