Current Weather Ferriera-Pontasso
Current weather for the city of Ferriera-Pontasso. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
10°C
feels like 11°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 5 mph |
| pressure | 1024 hPa |
| humidity | 71 % |
| cloud cover | 58 % |
| dew point | 5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 5. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | 5°C |
| Average: | 13°C |
