Current Weather Feldkirchen-Westerham
Current weather for the city of Feldkirchen-Westerham. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
1°C
feels like -2°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 10 mph |
| pressure | 1017 hPa |
| humidity | 88 % |
| cloud cover | 32 % |
| dew point | -1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -2°C |
| Average: | 9°C |
