- Weather
- Republic of Austria
- Upper Austria
- Felberau
Current Weather Felberau
Current weather for the city of Felberau. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
3°C
feels like -1°C
| wind | 14 mph |
|---|---|
| wind gusts | 28 mph |
| pressure | 1015 hPa |
| humidity | 86 % |
| cloud cover | 99 % |
| dew point | 2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 3.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -3°C |
| Average: | 7°C |
