Current Weather Fatḩābād-e ‘Olyā
Current weather for the city of Fatḩābād-e ‘Olyā. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
12°C
feels like 14°C
| wind | 0 mph |
|---|---|
| wind gusts | 11 mph |
| pressure | 1015 hPa |
| humidity | 90 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 4. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 4°C |
| Average: | 16°C |
